Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:

ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
redakcja@

Anna Wesołowska
Redaktor Naczelny

Cześć! Jestem Anna, pasjonatką słów. Piszę z sercem i umysłem, tworząc zgrabne teksty. Każdy artykuł to podróż w świat wyobraźni, gdzie słowa ożywają. Lubię eksplorować różne tematy, od podróży po psychologię i zdrowy styl życia. Z radością dzielę się swoimi myślami i inspiracjami, prowadząc Was w fascynującą literacką przygodę. Razem odkryjemy potęgę słowa!

Jakub Piotrowicz
Redaktor

Witajcie! Jestem Jakub, odkrywcą literatury. Piszemy z pasją i zrozumieniem, przekuwając myśli w słowa. Każdy tekst to podróż w świat wyobraźni, gdzie słowa nabierają życia. Lubię zgłębiać różne zagadnienia, od historii po technologię i rozwój osobisty. Z przyjemnością dzielę się wiedzą i zapraszam Was na podróż w magicznym świecie literatury. Razem odkryjemy piękno słowa!

Piotr Maciejewski
Redaktor

Hej! Jestem Piotr, fascynatem słów. Piszę z sercem i zapałem, przekształcając myśli w proste zdania. Każdy tekst to podróż w głąb duszy, gdzie słowa nabierają sensu i emocji. Lubię eksplorować różne tematy, od podróży po biznes i kulturę. Z zapałem dzielę się z Wami moimi przemyśleniami i zapraszam Was do odkrywania piękna słowa razem ze mną!